Liina Tiivoja

Liina Tiivoja

palgaarvestusteenuste projektijuht, raamatupidaja

Liina on raamatupidamis valdkonnaga olnud seotud 5 aastat. Tal on ka Raamatupidaja Tase 5 kutsetunnistus. Raamatupidamisalased teadmised on saanud erinevatel koolitustel, kuid peamiselt töötades erinevate ettevõtetega ning koos omaala spetsialistidega. Eelnevad 4 aastat on ta töötanud suures rahvusvahelises raamatupidamisbüroos projekti- ja tiimijuhina, kus lisaks klientide teenindamisele arendas ta palgaarvestus- ja personaliteenust ning koolitas välja uusi palgaarvestajaid.

Nende kogemuste baasilt oskab ta pakkuda ideid, kuidas seada üles palgaarvestuse protsess ettevõtte jaoks parimal viisil.  Oma senise töö käigus on ta kokku puutunud paljude erinevate palga- ning personaliarvestust puudutavate tarkvarade pakkujatega, mis on olnud seni suureks abiks parimate lahenduste leidmisel ettevõtjate jaoks. Liina hoiab end ka aktiivselt kursis tööseadusandlusega.

Valdkonnad

Tootmine, IT, Investeerimine, Toitlustus, Jaemüük jne

Kasutatud tarkvarad

Directo, SimplBooks, StandardBooks, SmartAccounts, TAAVI palk ja personal, Merit Aktiva

Kliendid ja kolleegid arvavad

On tulise hingega inimene, kellele on sünnist kaasa antud eluenergia. Kui teised vajavad pidevat motiveerimist, siis tema seda ei vaja, see tuleb tema seest loomulikult. Ta on julge pealehakkaja, ei karda seda, mis on tulemas. Omab oskust riskida.